Co je u nás nového?

Aktuality v resortu za poslední měsíc

Chcete být informováni?

Pravidelně Vám zašleme aktuality o dění v resortu. E-maily nedáváme třetím stranám a neposíláme spam.

Ne, děkuji

Klára Kuchařová akademickou mistryní ČR!

Mistryně klubu Black Bridge Klára Kuchařová tento týden ovládla i Akademické mistrovství ČR. Soupeřkám nedala žádnou šanci a konzistentními výsledky (79, 79 a 76 ran) si pojistila zlatou medaili o 7 ran. Moc gratulujeme ke skvělému výsledku.

V sobotu 16. 9. hrajeme poslední letošní Black Bridge Ladies Day

O občerstvení se opět postará Sushi Kobe

Všechny golfistky srdečně zveme na čtvrtý a závěrečný dámský turnaj ze série Ladies Days, který se odehraje v sobotu 16. září. Tentokrát se jedná o odpolední akci a startujeme ve 12.00. Na co se můžete těšit?

  • Luxusní restaurace Sushi Kobe se postará o vynikající občerstvení na 10. jamce.
  • Každá účastnice dostane dárek od privátního wellness centra Samui Spa (voucher na 300 Kč a energetický nápoj) a od fyzio centra Acantha (slevový voucher).
  • Po hře se vám bude věnovat Eva Prachařová (kosmetická poradkyně v líčení a péči o pleť) a také kadeřnice, která vám nabídne česání nebo suchý střih.
  • Nejlepší hráčky turnaje získají kosmetiku Mary Kay, masáže od Samui Spa, vouchery od Acantha a věcné ceny Black Bridge.
  • A o ceny do soutěže longest drive a nearest to pin se postará obchod s golfovým oblečením ProQuip.

Nenechte si ujít poslední letošní dámský den, těšíme se na vás!

Podzimní golfové kurzy pro děti začínají od 11. září

Letní prázdniny jsou za námi a to znamená, že se blíží podzimní dětské kurzy na Black Bridge! Letos začínáme od 11. září a pravidelné tréninky poběží 9 týdnů až do listopadu.

Děti učíme základům golfové techniky zábavnou formou, a to nejen na driving range, ale i přímo na hřišti a golfové akademii. Podívejte se na několik fotek z prvního, druhého, třetího a čtvrtého turnusu našich letních dětských kempů, které byly letos plně obsazené.

Dětský golf na Black Bridge Momentka z letních golfových táborů

Letos vám každý všední den nabízíme tréninkové časy od 15.00 a 16.30. Kurzy povedou zkušení trenéři a cvičitelé z naší akademie – Jirka Holý, Matti Erlebach, Pavel Raiter, Matyáš Neuwirth, Eva Koželuhová a Robert Vačlena.

Máte otázky nebo potřebujete detailnější informace? Zeptejte se nás, rádi Vám poradíme.

Členství v klubu do konce roku za poloviční cenu

Stále ještě nejste členem golfového klubu Black Bridge? Vyzkoušejte si to do konce letošního roku o 50 % levněji (dospělí 1 500 Kč a děti 500 Kč) a užijte si naplno všech výhod ročního členství – v čele s 15 % slevou na green fee.

Sledujte Black Bridge nově také na Instagramu!

Black Bridge na Instagramu – @blackbridgegolf

Instagram je v českých končinách stále populárnější, a proto tam nově najdete i Black Bridge. Na účet budeme dávat:

  • fotky ze hřiště i ze zákulisí,
  • reportáže z golfových eventů,
  • upoutávky na zajímavé novinky nebo akce v resortu.

Teď zrovna tam najdete třeba fotoreportáž z dětského dne s Klárou Spilkovou. Sledujte nás!

Vojta Dostál a Klárka Kuchařová opět mistry klubu na rány

Letošní mistři na rány – Vojta Dostál a Klára Kuchařová

Stejně jako loni a předloni, ani letos nedali nikomu jinému šanci. Staronovými mistry klubu ve hře na rány se stali Vojta Dostál (skóre 69 a 72) a Klára Kuchařová (74, 74). 2. místo obsadili David Mrákota a Anička Andrýsová a na 3. místě skončili Matyáš Neuwirth a Kája Martinčová.

Během turnaje panovalo ne letní, ale spíše podzimní počasí, a tak hráči nebojovali jenom se hřištěm, ale i s povětrnostními podmínkami. Celkově se ale i sedmý ročník klubového mistrovství vydařil. Vítězům gratulujeme a všem ostatním moc děkujeme za účast!

Mistrovství klubu ve hře na rány

Srdečně Vás zveme na už sedmé mistrovství klubu Black Bridge ve hře na rány. Letošní dvoukolový turnaj odehrajeme o víkendu 2. a 3. září, muži hrají z bílých a ženy ze zelených odpališť.

Všichni členové klubu mají green fee zdarma a hráči hradí pouze standardní startovné. Slavnostní přípitek šampaňským před hrou a také zajímavé ceny zajistí partner turnaje – obchod s prémiovým alkoholem Prestige Selection. Těšíme se na napínavé souboje!

Hřiště

otevřeno 18 jamek
denně od 7.00

Hlavní recepce

denně 6.30 - 22.00

Restaurace

denně 7.30 - 20.30
s možností prodloužení

Driving range

denně 7.00 - 22.00

Video prohlídka

Seznamte se s resortem Black Bridge

Sledujte Black Bridge
na Instagramu

Novinky z resortu
na Facebooku