Co je u nás nového?

Aktuality v resortu za poslední měsíc

Chcete být informováni?

Pravidelně Vám zašleme aktuality o dění v resortu. E-maily nedáváme třetím stranám a neposíláme spam.

Ne, děkuji

Začíná provoz golfových simulátorů a zimní indoor liga!

Venku už přeci jen není nejtepleji, a tak jsme pro vás zase spustili dva golfové simulátory značky About Golf přímo v hlavní budově naší klubovny. Golf pěkně v teple můžete hrát na Čerňáku denně od 8.00 do 22.00 po celou zimu.

Plánujete hrát na našich simulátorech pravidelně? Tak neváhejte a přihlaste se do zimní indoor ligy, ve které si zasoutěžíte s ostatními hráči. Liga běží jako každý rok od listopadu až do března.

Mikuláš, čert a anděl na golfu – předvánoční setkání

Setkání s Mikulášem pořádáme každý rok

Vážené děti, vážení rodiče! Srdečně Vás zveme na tradiční setkání s Mikulášem, čerty a andělem, a to v pátek 1. 12. 2017 od 17.30 v klubové restauraci.

Přijďte si užít předvánoční atmosféru a příjemně si popovídat. Nebude chybět malování, prskavky a dobrůtky. Mikuláš přijde v 18 hod. Těšíme se na Vás!

Hlasujte pro Black Bridge v anketě o hřiště roku

Hlasujte pro Black Bridge!

Užili jste si letos golf na Černém Mostě? Líbily se vám novinky, které jsme na uplynulou sezónu 2017 nachystali?

Jestli ano, budeme moc rádi, když nám dáte hlas v Golf Digest anketě o golfový areál roku. Vašeho ocenění si ohromně vážíme a motivuje nás ještě více vylepšovat hřiště i služby resortu!

Zimní golfové kurzy pro děti

Na Black Bridge hrajeme golf za každého počasí!

Dětské tréninky pořádané Black Bridge akademií již tradičně poběží i přes zimu. Začínají od 20. listopadu a volně tak navazují na podzimní blok golfových kurzů.

Lekce většinou probíhají v hlavní klubovně na golfových simulátorech, pokud by to ale počasí dovolilo, přesuneme je ven na čerstvý vzduch.

Na výběr máte z několika různých tréninkových časů a v přihlášce si můžete vybrat i preferovaného trenéra. Přihlaste své děti do zimních kurzů co nejdříve!

Hrajeme za podzimní ceny

Od 30. října máme v platnosti podzimní ceník, a tak si můžete zahrát za daleko výhodnější green fee. I když je venku už hodně chladno, na Black Bridge je stále v provozu všech 18 jamek, a to ve velmi dobré kondici. Pořádně se oblečte a hurá na golf!

Víkendové dopravní omezení v Dolních Počernicích

O víkendu 28. a 29. října použijte prosím pro příjezd do resortu cestu ze směru od Horních Počernic. V Dolních Počernicích budou celý víkend dokončovat rekonstrukci mostu a silnice tu bude zcela neprůjezdná. Omlouváme se za komplikace!

Hřiště

otevřeno 18 jamek
denně od 8.30

Golfové simulátory

denně 8.00 - 22.00

Hlavní recepce

denně 7.00 - 22.00

Restaurace

denně 7.30 - 19.30

Driving range

po–čt 8.00 - 21.00
8.00 - 19.00
so–ne 8.00 - 17.00

Video prohlídka

Seznamte se s resortem Black Bridge

Sledujte Black Bridge
na Instagramu

Novinky z resortu
na Facebooku