Služby pro firmy

Poskytujeme kompletní golfové a eventové služby pro firemní i korporátní klientelu

Jaké služby vám nabízíme?

Golfový resort Black Bridge tvoří díky své vynikající dostupnosti z centra Prahy ideální zázemí pro firemní akce. Našim klientům nabízíme tyto služby:

  • Eventy na míru. Připravíme vám golfový turnaj nebo jinou akci podle vašich představ, a to se vším všudy – včetně ubytování, občerstvení, hlídání dětí, transferu na letiště či do centra Prahy apod.
  • Zaměstnanecké benefity. Hra na prestižním hřišti jako odměna pro zaměstnance? S produktem Company Kredit Play (odvozeného od golfové peněženky Kredit Play) to jde jednoduše a za rozumnou cenu.
  • Firemní akademie. Golfový kemp pro úplné začátečníky i pokročilé hráče pod vedením našich zkušených trenérů. Ideální pro teambuilding nebo jako zajímavé setkání s obchodními partnery.
  • Pronájem salónku. Uspořádejte workshop, raut, promítání nebo školení – uprostřed zeleně přímo v hlavní budově klubovny.
  • Reklama na golfu. Chcete oslovit specifickou golfovou klientelu? Staňte se partnerem resortu nebo třeba jedné z našich turnajových sérií. Rádi s vámi vymyslíme kreativní propagaci vaší značky.

Kontakt a další informace

Petra Štikarová
manažerka resortu
Mobil +420 777 163 658
Telefon +420 246 067 803
E-mail stikarova@grcm.cz

Hřiště

9 zimních jamek dle počasí
aktuální info na recepci

Golfové simulátory

denně 8.00 - 22.00

Hlavní recepce

denně 7.00 - 22.00

Restaurace

denně 7.30 - 19.30

Driving range

po–pá 14.00 - 18.00
so–ne 9.00 - 17.00

Video prohlídka

Seznamte se s resortem Black Bridge

Sledujte Black Bridge
na Instagramu

Novinky z resortu
na Facebooku