Co je u nás nového?

Aktuality v resortu za poslední měsíc

Newsletter
Zavřít

Chcete pravidelné informace o dění v resortu?

13. 9. 2018

Cool Golf Tour by ProQuip – příprava na blížící se Ryder Cup

ProQuip je partnerem Cool Golf Tour v sobotu 22. 9.

Týden před celosvětovým golfovým svátkem – v sobotu 22. září – můžete nasát soutěžní atmosféru na víkendovém turnaji ze série Cool Golf Tour. Akci zaštítí oděvní společnost ProQuip, která je exkluzivním dodavatelem oblečení pro evropský Ryder Cupový tým a má také show room na drivingu Black Bridge.

Těšit se můžete na:

  • ProQuip challenge na jamce č. 15. Dárek od ProQuip čeká na každého, kdo se trefí první ranou na green.
  • ProQuip trouble shot soutěž před a po turnaji.
  • Degustaci skotské whisky, taktéž na 15. jamce.
  • Hodnotné ProQuip ceny do turnaje.
  • Možnost zakoupení limitované edice Ryder Cup oblečení.

Nominace na trouble shot soutěž bude probíhat před turnajem na drivingu u showroomu ProQuip. Před svým startem bude mít každý hráč tři chippovací pokusy, doražte tak prosím na turnaj o trochu dříve! Pět nejlepších hráčů pak postoupí do trouble shot finále, které se odehraje před vyhlášením výsledků z terasy restaurace.

6. 9. 2018

Podzimní golfové kurzy začínají od 10. září

Dětský golf na Black Bridge

Letní prázdniny jsou za námi a to znamená, že se blíží podzimní dětské kurzy na Black Bridge! Letos začínáme od 10. září a pravidelné tréninky poběží 9 týdnů až do listopadu.

Děti učíme základům golfové techniky zábavnou formou, a to nejen na driving range, ale i přímo na hřišti a golfové akademii. Podívejte se na několik fotek z prvního, druhého, třetíhočtvrtého turnusu našich letních dětských kempů, které byly letos plně obsazené.

Každý všední den vám opět nabízíme tréninkové časy od 15.00 a 16.30. Kurzy povedou zkušení trenéři a cvičitelé z naší akademie – Jirka Holý, Petr Niedermirtl, Pavel Raiter, Matyáš Neuwirth, Eva Koželuhová a Robert Vačlena.

Máte otázky nebo potřebujete detailnější informace? Zeptejte se nás, rádi Vám poradíme.

4. 9. 2018

Letošními mistry jsou Vojta Dostál a Linda Beková

I přes nepříznivé předpovědi počasí se letošní mistrovství klubu na rány vydařilo a přineslo skvělou atmosféru i napínavé souboje o vítězství.

Mistrem klubu se už popáté v řadě stal nepřemožitelný Vojta Dostál. Zato mistryni tentokrát korunovala až druhá jamka play-off, kterou zahrála lépe naše juniorka Linda Beková. Poháry pro 2. místo si domů odnesli Matyáš NeuwirthKlárka Kuchařová a 3. místo vybojovali Attila PálEva Koželuhová.

Vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za perfektní turnaj!

21. 8. 2018

Mistrovství klubu ve hře na rány

Mistři klubu ve hře na rány pro rok 2017 – Vojta Dostál a Klára Kuchařová

Letošní dvoukolové mistrovství klubu se koná o víkendu 1. a 2. září. Obhájí Vojta Dostál a Klára Kuchařová loňské vítězství, anebo je na trůnu vystřídají nové tváře? Odpověď se dozvíme už první zářijový víkend.

Všechny členy golfového klubu Black Bridge srdečně zveme do hry o titul. Hráči mají jako vždy green fee zdarma a platí pouze startovné. V ceně je občerstvení do bagu i jídlo po hře na oba dny.

Archiv

2018 › září · srpen · červenec · červen · květen · duben · březen · únor · leden

2017 › prosinec · listopad · říjen · září · srpen · červenec · červen · květen · duben · březen · únor · leden

2016 › prosinec · listopad · říjen · září · srpen · červenec · červen · květen · duben · březen · únor · leden