Volné pracovní pozice

Chcete pracovat v pohodovém prostředí golfového hřiště?

Newsletter
Zavřít

Chcete pravidelné informace o dění v resortu?

Recepční na golfovém hřišti

Hledáte práci nebo brigádu v příjemném, rodinném a přátelském prostředí?

Do našeho golfového resortu hledáme spolehlivou a usměvavou recepční. Práci nabízíme na plný úvazek, zkrácený úvazek nebo brigádně na DPP. Pozice je ideální pro čerstvé absolventy, studenty, maminky v domácnosti nebo pro pracovníky se zkušeností v hotelových recepcích.

Požadujeme příjemné a komunikativní vystupování, aktivní znalost AJ a PC. Orientace v golfovém nebo hotelovém prostředí je výhodou. Za odpracované hodiny poskytujeme jako benefit hru na hřišti zdarma a další areálové výhody.

Popis pozice:

  • Práce na golfové a hotelové recepci
  • Odbavování a zajišťování rezervací hráčů
  • 2 směnný provoz po–ne 7:00–15:00, 14:30–22:00
  • Zaučení a nástup únor/březen 2024

Životopisy zasílejte na nevrklova@grcm.cz.

Greenkeeper / údržba golfového hřiště

Jste manuálně zruční a nebojíte se fyzické práce?

Hledáme spolupracovníky, kteří nám pomůžou udržovat golfové hřiště Black Bridge v perfektní kondici. Sháníme zodpovědné a manuálně zručné kolegy. Možnost práce na hlavní i vedlejší pracovní poměr.

Předchozí greenkeeperské zkušenosti a orientace v golfovém prostředí bude výhodou. Oceníme také řidičský průkaz skupiny T (traktor).

Zaučení a nástup březen/duben 2024.

Životopisy zasílejte na golf@grcm.cz.

Maršál na golfovém hřišti

Milujete golf a rádi byste na golfovém hřišti trávili více času?

Do našeho golfového resortu hledáme samostatného a empatického maršála a startéra, který bude aktivně udržovat plynulý chod hry, dohlížet nad dodržováním pravidel na hřišti, komunikovat s recepcí a s hráči na startu a předávat jim veškeré potřebné informace.

Práci nabízíme brigádně nebo na zkrácený úvazek. Práce je ideální pro aktivní golfové seniory, studenty s nadšením pro golf nebo jako vedlejší úvazek.

Požadujeme příjemné a komunikativní vystupování, perfektní znalost golfového prostředí a ochotu pohybovat se na buggy. Nutná je také zodpovědnost a dochvilnost. Za odpracované hodiny poskytujeme hru na hřišti zdarma a další areálové výhody.

Popis pozice:

  • Práce přímo na golfovém hřišti
  • Odbavování hráčů na 18 jamkovém hřišti
  • 2 směnný provoz po–ne 7:00–15:00, 14:00–21:00

Životopisy zasílejte na golf@grcm.cz.