Volné pracovní pozice

Chcete pracovat v pohodovém prostředí golfového hřiště?

Newsletter
Zavřít

Chcete pravidelné informace o dění v resortu?

Trenér III. třídy

Jste certifikovaným trenérem, nebo byste jen rádi trénovali děti a dospělé?

Hledáme asistujícího klubového trenéra, který povede zejména dětské golfové kurzy a letní dětské kempy, případně se bude věnovat tréninku začátečníků a mírně pokročilých golfistů. Trenér bude přímo spolupracovat s manažerem golfové akademie a profesionálními trenéry klubu Black Bridge.

Preferujeme základní či pokročilé trenérské golfové zkušenosti, znalost angličtiny, příjemné komunikativní vystupování a kladný vztah k dětem. Certifikát Trenéra III. třídy je výhodou.

Spolupráci uzavíráme formou smlouvy nebo na DPP a nabízíme benefit ve formě hry na Black Bridge zdarma za odpracované hodiny.

Životopisy zasílejte na klub@grcm.cz.

Recepční na golfovém hřišti

Hledáte práci nebo brigádu v příjemném, rodinném a přátelském prostředí?

Do našeho golfového resortu hledáme spolehlivou a usměvavou recepční. Práci nabízíme na zkrácený úvazek nebo brigádně na DPP. Pozice je ideální pro čerstvé absolventy, studenty, maminky v domácnosti nebo pro pracovníky se zkušeností v hotelových recepcích.

Požadujeme příjemné a komunikativní vystupování, aktivní znalost AJ a PC. Orientace v golfovém nebo hotelovém prostředí je výhodou. Za odpracované hodiny poskytujeme jako benefit hru na hřišti zdarma a další areálové výhody.

Popis pozice:

  • Práce na golfové a hotelové recepci
  • Odbavování a zajišťování rezervací hráčů
  • 2 směnný provoz po–ne 7:00–15:00, 14:30–22:00

Životopisy zasílejte na nevrklova@grcm.cz.

Greenkeeper / údržba golfového hřiště

Jste manuálně zruční a nebojíte se fyzické práce?

Hledáme spolupracovníky, kteří nám pomůžou udržovat golfové hřiště Black Bridge v perfektní kondici. Sháníme zodpovědné a manuálně zručné kolegy. Možnost práce na hlavní i vedlejší pracovní poměr.

Předchozí greenkeeperské zkušenosti a orientace v golfovém prostředí bude výhodou. Oceníme také řidičský průkaz skupiny T (traktor).

Životopisy zasílejte na golf@grcm.cz.

Maršál na golfovém hřišti

Milujete golf a rádi byste na golfovém hřišti trávili více času?

Do našeho golfového klubu hledáme samostatného a empatického maršála, který bude aktivně udržovat plynulý chod hry a dohlížet nad dodržováním pravidel na hřišti. Práci nabízíme brigádně nebo na zkrácený úvazek. Práce je ideální pro aktivní golfové seniory nebo studenty s nadšením pro golf.

Požadujeme příjemné a komunikativní vystupování, perfektní znalost golfového prostředí a ochotu pohybovat se na buggy. Za odpracované hodiny poskytujeme hru na hřišti zdarma a další areálové výhody.

Popis pozice:

  • Práce přímo na golfovém hřišti
  • Odbavování hráčů na 18 jamkovém hřišti
  • 2 směnný provoz po–ne 7:00–15:00, 14:00–21:00

Životopisy zasílejte na golf@grcm.cz.