Důležité kontakty

Golf Resort Black Bridge

Národních hrdinů 891
190 12 Praha 9 – Dolní Počernice
GPS: 50.092936, 14.586678
Recepce, rezervace tee time
Telefon +420 246 067 800 / 1
Mobil +420 725 491 316
Online rezervace.grcm.cz
E-mail recepce@grcm.cz
Driving Range
Telefon +420 246 067 802
E-mail driving@grcm.cz
Členství, turnaje
E-mail golf@grcm.cz
Ubytování
E-mail hotel@grcm.cz
Mobil +420 733 640 288
Web
E-mail web@grcm.cz
Obecné informace
E-mail info@grcm.cz

Bankovní spojení

27-3256970207/0100
Kredit Play, hotel, turnaje
43-6393190227/0100
členství, dětské kurzy, letní tábory

Provozovatel areálu

GOLF RESORT ČERNÝ MOST a.s.
Národních hrdinů 891
190 12 Praha 9 – Dolní Počernice
IČ: 270 77 802

Zapsaná v obch. rej. vedeného u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 8547

Kontaktní osoby

Turnaje, členství, marketing
Ing. Petra Štikarová
+420 777 163 658, stikarova@grcm.cz
Golfová akademie
Vojtěch Hemmer
+420 725 491 315, klub@grcm.cz
Hotel
Michaela Karafiátová
+420 733 640 288, hotel@grcm.cz
Head Greenkeeper
Jan Janda
+420 702 006 116, greenkeeper@grcm.cz

Služby resortu

Restaurace
Pavel Trnka, Petr Růžek
+420 246 067 808, +420 246 067 809, restaurant@grcm.cz
Dětský klub a hlídání dětí
Mgr. Lenka Švehlová
+420 602 413 843
Ruční mytí aut
Jiří Civín
+420 777 646 710

Mobilní aplikace

Rychlá rezervace herních časů, turnajový servis a přehled o dění v resortu přímo ve vaší kapse.

Hřiště

otevřeno 18 jamek
denně od 7.00

Hlavní recepce

denně 6.30 - 22.00

Restaurace

denně 7.30 - 20.30
s možností prodloužení

Driving range

denně 7.00 - 22.00

Video prohlídka

Seznamte se s resortem Black Bridge

Sledujte novinky
také na Facebooku!