Podzimní dětské kurzy

Naučíme vaše děti hrát golf a trávit volný čas na čerstvém vzduchu

Newsletter
Zavřít

Chcete pravidelné informace o dění v resortu?

Nabídka podzimních kurzů
Dětský golfový kurz
1× týdně, 85 minut
3 375 Kč
Dětský golfový kurz
2× týdně, 85 minut
6 500 Kč
Golfová školička (děti 5–6 let)
1× týdně, 55 minut
2 250 Kč
Přípravka Junior Group
2× týdně golfový trénink, 85 minut
bez kondičního tréninku
8 000 Kč
Cena je jednotná pro členy i nečleny a automaticky zahrnuje i členství v klubu Black Bridge se všemi jeho výhodami.

Program kurzů

Lekce probíhají na drivingu a děti v nich učíme základy golfové techniky zábavnou formou, která se vašim ratolestem zaručeně bude zamlouvat.

Klasické kurzy jsou určené pro školní děti. Pro předškoláky (5–6 let) máme školičku, která je přizpůsobena nižšímu věku dětí délkou i použitými pomůckami a je vedena formou hry. V obou typech kurzů děti trénují ve větší skupině o max. počtu 6 dětí.

Současně nabízíme přípravku pro talentované děti se zájmem o sportovní golf s potenciálním postupem do výkonnostní skupiny Junior Group. Přípravka je vhodná pro děti s HCP alespoň 54 a trénujeme v ní dvakrát týdně ve skupinách 2-3 dětí.

Rodiče mohou souběžně s kurzem dítěte navštěvovat také kurzy pro dospělé, a to jako individuální či skupinové golfové lekce s trenérem.

Jak se přihlásím?

Vyplněnou přihlášku nám zašlete e-mailem na adresu klub@grcm.cz, anebo se na kurzy můžete zaregistrovat přímo na recepci resortu.

Do přihlášky prosím poznačte preferované časy kurzů (nabízené časy jednotlivých kurzů jsou uvedeny v přihlášce). Čím více možností uvedete, tím více nám usnadníte rozřazení dětí do tréninkových skupin.

Dětské kurzy podporují…