Pronájem salónku

Nabízíme prostor pro školicí místnost nebo jiné komerční účely

Newsletter
Zavřít

Chcete pravidelné informace o dění v resortu?

Prostory k pronájmu

Uspořádejte pro své zaměstnance nebo obchodní partnery akci na Black Bridge – blízko centra Prahy, ale přesto v příjemném prostředí uprostřed zeleně.

Nabízíme Vám k pronájmu samostatný salónek v hlavní klubové budově. Tento variabilní nekuřácký prostor je ideální pro pořádání firemních či soukromých akcí. Místnost má kapacitu 30–40 osob a rozlohu 60 m2 (10 m x 6 m) a lze ji libovolně využít pro doprovodné golfové i negolfové akce.

Salónek Vám podle přání upravíme pro promítání (plátno), školení (flipcharty, tabule), oslavy a rauty. Samozřejmostí je wi-fi připojení a klimatizace.

Prostor je výborně odhlučněný. Samostatná místnost je vzdušná s výhledem na golfové hřiště. Pronájem zahrnuje i malou místnost pro registraci či přípravu akce, popř. pro kuřáky. Salónek se nachází přímo u terasy naší restaurace, kde můžete s vaší skupinkou posedět nebo poobědvat.

Pro větší skupiny nabízíme navíc k užití venkovní zastřešený stan, který můžeme postavit poblíž vchodu do salónku a rozšířit tak využitelný prostor.

V areálu resortu zdarma zaparkujete, lze zajistit ubytování či transport osob. V rámci soukromých akcí můžete také využít další služby, např. hlídání dětí nebo golfovou akademii.

Ceník pronájmu
Salónek na 1 den (včetně veškerého vybavení) 5 000 Kč bez DPH