Pronájem salónku

Nabízíme reprezentativní prostor pro komerční i soukromé akce

Newsletter
Zavřít

Chcete pravidelné informace o dění v resortu?

Uspořádejte pro své obchodní partnery, zaměstnance nebo přátele akci na Black Bridge – blízko centra Prahy, ale přesto v krásném prostředí uprostřed zeleně.

Nabízíme vám k pronájmu samostatný salónek v hlavní budově klubovny. Tento variabilní prostor je ideální pro firemní akce, školení, komorní setkání, oslavy, degustace i svatby. Místnost má kapacitu 10–38 osob a rozlohu 80 m2.

Salónek vám podle přání upravíme pro potřeby vaší akce. Možný je i pronájem prostor na delší dobu a jejich využití jako krásný a reprezentativní showroom. Samozřejmostí je wi-fi připojení a klimatizace.

Prostor je výborně odhlučněný a interiér prošel v roce 2024 kompletní renovací. Samostatná místnost je vzdušná s výhledem na golfové hřiště a nachází se přímo u terasy naší restaurace, kde můžete s vaší skupinkou posedět nebo poobědvat.

Pro větší skupiny nabízíme navíc k užití venkovní zastřešený stan, který můžeme postavit poblíž vchodu do salónku a rozšířit tak využitelný prostor.

V areálu resortu zdarma zaparkujete, lze zajistit ubytování či transport osob. V rámci soukromých akcí můžete také využít další služby, např. hlídání dětí, golfovou akademii nebo rovnou uspořádat doprovodný golfový turnaj.

Uspořádání salónku

Salónek je rozdělen na menší lounge část (kapacita 10–12 osob) a větší konferenční část (kapacita 26–38 osob).

Lounge je vybavena barovými stoly s pohodlnými židlemi, kuchyňským koutem a smart TV pro promítání prezentací nebo videoprojekcí.

Konferenční část je různě variabilní dle vašich potřeb. Prostor je zařízen konferenčním nábytkem, dataprojektorem a plátnem. V případě potřeby zapůjčíme flipchart a další vybavení.

Schémata možného uspořádání

Ceník pronájmu ½ den (max. 4 h) Celý den
Lounge zóna
do 12 osob, promítání na smart TV
4 000 Kč bez DPH 8 000 Kč bez DPH
Konferenční zóna
do 26 osob, promítání na projektor
7 000 Kč bez DPH 11 000 Kč bez DPH
Celý prostor
do 38 osob, smart TV + projektor
10 000 Kč bez DPH 13 000 Kč bez DPH
Sleva 20 % na každý další pronájem při naplánování 2 a více akcí v kalendářním roce.
Sleva 10 % na ubytování v termínu rezervace salónku.
Možnost pronájmu kapslového kávovaru (20 kapslí) za 500 Kč.