Pronájem salónku

Nabízíme prostor pro školicí místnost nebo jiné komerční účely

Prostory k pronájmu

Uspořádejte pro své zaměstnance nebo obchodní partnery akci na Black Bridge – blízko centra Prahy, ale přesto v příjemném prostředí uprostřed zeleně.

Nabízíme Vám k pronájmu samostatný salónek v hlavní klubové budově. Tento variabilní nekuřácký prostor je ideální pro pořádání firemních či soukromých akcí. Místnost má kapacitu 30–40 osob a rozlohu 60 m2 (10 m x 6 m) a lze ji libovolně využít pro doprovodné golfové i negolfové akce.

Salónek Vám podle přání upravíme pro promítání (plátno), školení (flipcharty, tabule), oslavy a rauty. Samozřejmostí je wi-fi připojení a klimatizace.

Prostor je výborně odhlučněný. Samostatná místnost je vzdušná s výhledem na golfové hřiště. Pronájem zahrnuje i malou místnost pro registraci či přípravu akce, popř. pro kuřáky. Salónek se nachází v zadní části naší restaurace.

V areálu resortu zdarma zaparkujete, lze zajistit ubytování či transport osob. V rámci soukromých akcí můžete také využít další služby, např. hlídání dětí, ruční mytí aut nebo golfovou akademii.

Kontakt a rezervace

Petra Štikarová
Telefon +420 777 163 658
E-mail stikarova@grcm.cz

Ceník pronájmu

Salónek na 1 den
včetně veškerého vybavení
4 000 Kč
bez DPH

Hřiště

9 zimních jamek dle počasí
aktuální info na recepci

Golfové simulátory

denně 8.00 - 22.00

Hlavní recepce

denně 7.00 - 22.00

Restaurace

denně 7.30 - 19.30

Driving range

po–pá 14.00 - 18.00
so–ne 9.00 - 17.00

Video prohlídka

Seznamte se s resortem Black Bridge

Sledujte Black Bridge
na Instagramu

Novinky z resortu
na Facebooku