Klára Spilková

Spolupracujeme s nejúspěšnější českou golfistkou už od června 2012

Klára a Black Bridge

Jsme moc rádi, že můžeme dlouhodobě podporovat Kláru Spilkovou – nejlepší českou golfistku. Snažíme se jí připravit kvalitní zázemí pro přípravu na turnaje nejvyšší evropské soutěže Ladies European Tour (LET) a na boj o účast na letní olympiádě v brazilském Riu de Janeiru v roce 2016.

Klárka si na Black Bridge pochvaluje skvělé tréninkové plochy, zejména nejlépe udržované greeny v okolí Prahy, které se svoji rychlostí blíží těm na evropské túře.

Přejeme Kláře mnoho golfových úspěchů a držíme palce na turnajích. Fanděte s námi!

Tisková zpráva

Praha, 6. 6. 2012 - Nejúspěšnější česká golfistka Klára Spilková odstartovala dlouhodobou spolupráci s Golf Resortem Black Bridge v Praze. Osmnácti jamkové golfové hřiště s parem 72 a délkou 6 190 metrů se tak stává útočištěm tréninkové přípravy na turnaje Ladies European Tour.

Po dlouhém hledání nejkvalitnějšího místa pro přípravu na LET jsme se rozhodli spojit síly s tím nejlepším - Golf Resort Black Bridge.

„Jsem strašně ráda, že jsem se stala součástí Golf Resortu Black Bridge. Je to velmi pěkný resort se skvělými tréninkovými plochami, nejlépe udržovanými greeny s rychlostí, která se v okolí jen velmi těžko hledá. Už se moc těším, až tam budu jezdit trénovat.“ komentuje spolupráci Klára Spilková.

Prezident Golf Clubu Black Bridge Pavel Švehla dodává: „Spolupráce je naplánována až do roku 2016, kdy se v Riu představí golf na LOH. Hráčka, jako je Klára Spilková, si zaslouží odpovídající zázemí pro přípravu a i podporu, kterou ji chceme ze strany Golf Resortu Black Bridge poskytnout.“

Hřiště

9 zimních jamek dle počasí
aktuální info na recepci

Golfové simulátory

denně 8.00 - 22.00

Hlavní recepce

denně 7.00 - 22.00

Restaurace

denně 7.30 - 19.30

Driving range

po–pá 14.00 - 18.00
so–ne 9.00 - 17.00

Video prohlídka

Seznamte se s resortem Black Bridge

Sledujte Black Bridge
na Instagramu

Novinky z resortu
na Facebooku