Klára Spilková

Podporujeme nejúspěšnější českou golfistku už od června 2012

Newsletter
Zavřít

Chcete pravidelné informace o dění v resortu?

Klára a Black Bridge

Jsme moc rádi, že můžeme dlouhodobě podporovat Kláru Spilkovou – nejlepší českou golfistku. Snažíme se jí připravit kvalitní zázemí pro přípravu na turnaje nejvyšší evropské soutěže Ladies European Tour (LET), pro kvalifikaci na americkou LPGA Tour a pro reprezentaci České republiky na letní olympiádě.

Klárka si na Black Bridge pochvaluje skvělé tréninkové plochy, zejména nejlépe udržované greeny v okolí Prahy, které se svoji rychlostí blíží těm na evropské túře.

Přejeme Kláře mnoho golfových úspěchů a držíme palce na turnajích. Fanděte s námi!

Klára Spilková se svým trenérem Lukášem Martincem

Dětské turnaje a další akce s Klárou

Během roku se s Klárkou můžete na Černém Mostě osobně setkat na různých golfových akcích. Mezi ty nejoblíbenější patří turnaje a dny plné her pro děti. Sledujte aktuální dění v resortu, ať Vám nic neunikne.

Tisková zpráva

Praha, 6. 6. 2012 - Nejúspěšnější česká golfistka Klára Spilková odstartovala dlouhodobou spolupráci s Golf Resortem Black Bridge v Praze. Osmnácti jamkové golfové hřiště s parem 72 a délkou 6 190 metrů se tak stává útočištěm tréninkové přípravy na turnaje Ladies European Tour.

Po dlouhém hledání nejkvalitnějšího místa pro přípravu na LET jsme se rozhodli spojit síly s tím nejlepším - Golf Resort Black Bridge.

„Jsem strašně ráda, že jsem se stala součástí Golf Resortu Black Bridge. Je to velmi pěkný resort se skvělými tréninkovými plochami, nejlépe udržovanými greeny s rychlostí, která se v okolí jen velmi těžko hledá. Už se moc těším, až tam budu jezdit trénovat.“ komentuje spolupráci Klára Spilková.

Prezident Golf Clubu Black Bridge Pavel Švehla dodává: „Spolupráce je naplánována až do roku 2016, kdy se v Riu představí golf na LOH. Hráčka, jako je Klára Spilková, si zaslouží odpovídající zázemí pro přípravu a i podporu, kterou ji chceme ze strany Golf Resortu Black Bridge poskytnout.“

Klára Spilková