Klubová jamkovka

Zapojte se do boje o titul mistra golfového klubu Black Bridge

Newsletter
Zavřít

Chcete pravidelné informace o dění v resortu?

Informace pro letošní sezónu

Letos pořádá golfový klub Black Bridge pro své členy již čtrnácté mistrovství v jamkovce.

Mistrovství začne kvalifikačním turnajemneděli 28. 4., na základě kterého se nominuje 32 mužů a 16 žen do standardního pavouka jamkovky.

Green fee na kvalifikaci je 850 Kč bez dalších slev (můžete uplatnit vouchery získané za včasnou úhradu členského poplatku do konce roku) a startovné 200 Kč (občerstvení v ceně).

Termíny pro odehrání jednotlivých kol mistrovství jsou následující:

  • Kvalifikační turnaj – 28. dubna.
  • 1. kolo (32 hráčů) – do 2. června.
  • 2. kolo (16 hráčů) – do 7. července.
  • 3. kolo (8 hráčů) – do 4. srpna.
  • 4. kolo (4 hráči) – do 8. září.
  • Finále – do 6. října.

V každém kole je vyzyvatelem vždy hráč s vyšším HCP. Musí vyzvat ke hře lepšího hráče a nabídnout mu termíny hry spadající do předepsaného termínu daného kola. Pokud hráč z jakýchkoliv důvodů k domluvenému utkání nenastoupí, tak prohrál a jeho soupeř automaticky postupuje do dalšího kola.

Utkání do jamkovky není možné odehrát o víkendech a svátcích v časech 8.00–11.00 (prime times). Respektujte prosím toto omezení ve svých rezervacích.

Muži hrají jamkovku ze žlutých odpališť, ženy z červených odpališť. Vítěz turnaje se stane mistrem klubu ve hře na jamky pro rok 2024.

Startovné na dobrou věc

Rádi bychom využili klubovou jamkovku a stejně jako v předešlých letech s vaší pomocí finančně přispěli Dětskému domovu Dolní Počernice. Každého hráče požádáme, aby před svým kolem uhradil na recepci symbolické startovné 50 Kč. Výtěžek ze startovného předáme dětem při vyhlášení vítězů jamkovky.