Nabídka spolupráce

Zde nabízíme několik možností spolupráce a partnerství, které bude také časově definováno:

  • generální partnerství resortu - možnost prezentace v názvu resortu, tj. na všech materiálech vydávaných resortem či klubem bude v názvu jméno generálního partnera. S generálním partnerstvím budou spojeny bezplatné vstupy na všechny sportovní zařízení resortu formou VIP karet v dohodnutém počtu.
  • hlavní partnerství resortu - jméno hlavního partnera bude uvedeno na webu golfového resortu na všech reklamních materiálech, hlavní partner bude prezentován na jamce hřiště dle vlastního výběru. S hlavním partnerstvím budou spojeny bezplatné vstupy na všechny sportovní zařízení resortu formou VIP karet v dohodnutém počtu.
  • partnerství resortu, partner hřiště bude prezentován v prostoru golfového resortu na reklamním zařízení. S partnerstvím hřiště budou spojeny bezplatné vstupy na všechny sportovní zařízení resortu formou VIP karty.

V případě zájmů partnerů hřiště je také možné:

  • partnerství na klubové tour, kdy by byl partner prezentován na celé sérii turnajů pořádaných golfovým klubem, případně byl partnerem jednotlivého turnaje.
  • resort je v budoucnu připraven pro své partnery v případě zájmu uspořádat golfový turnaj včetně doprovodného programu.
  • v případě zájmu je možné uspořádat pro partnera prezentaci v našem resortu, a to buď formou společenské akce, případně sportovní akce spojenou s využitím restaurace v resortu, tréninkových prostor a ostatních zařízení resortu.
  • partneři budou moci využívat profesionálních trenérů a cvičitelů, a to pro své zaměstnance nebo pro své zákazníky

Bungalovy Green Box

Speciální nabídka pro partnery - neomezený golf spojený s pronájmem Green Box

Zde partnerství zahrnuje kromě ubytovací kapacity jednotky v ceně také neomezený golf pro 2 osoby, tréninkové míče, golfové buggy na hru.

Přemýšlíte o možnosti partnerství s novým golfovým hřištěm? Rádi se s Vámi sejdeme, kontaktujte nás!

Hřiště

9 zimních jamek dle počasí
aktuální info na recepci

Golfové simulátory

denně 8.00 - 22.00

Hlavní recepce

denně 7.00 - 22.00

Restaurace

denně 7.30 - 19.30

Driving range

po–pá 14.00 - 18.00
so–ne 9.00 - 17.00

Video prohlídka

Seznamte se s resortem Black Bridge

Sledujte Black Bridge
na Instagramu

Novinky z resortu
na Facebooku