Turnajový kalendář na sezónu 2017

Uvidíme se s Vámi na turnaji?

I letos máte na Black Bridge na výběr z bohaté nabídky turnajů, ve kterých změříte síly s ostatními golfisty. Pilířem turnajového kalendáře budou tři túry:

  • Cool Golf Tour
    Střídavě o sobotách a nedělích hrajeme hlavní Black Bridge túru. Do celkového hodnocení se započítává 6 nejlepších výsledků a celá série vyvrcholí ve velkém říjnovém finále. Letos jsme už na začátku zveřejnili ceny pro celkové vítěze i pro jednotlivé turnaje. Začínáme v sobotu 15. dubna.
  • Ladies Days
    Čtyři golfové akce pouze pro dámy nabídnou pohodové dny strávené na golfu s bohatým doprovodným programem – modní přehlídky, prezentace kosmetiky, degustace dobrého jídla a pití apod. Děti Vám rádi pohlídáme v dětském klubu přímo v areálu resortu. První turnaj se koná v pátek 21. dubna.
  • Prague Senior Golf Tour
    Ve spolupráci s resortem Albatross pořádáme třetí ročník seniorské golfové túry, která si i loni získala hodně pozitivních ohlasů. Čekají na Vás příznivé ceny za green fee, zajímavé výhry a možnost využít ke hře buggy s 20 % slevou. Startujeme už 26. dubna na Black Bridge.

Každé úterý navíc pořádáme klasický hendikepový den a turnajovou sezónu tradičně zahájíme v neděli 9. dubna jarním Texas Scramblem čtveřic. Sledujte turnajový kalendář na webu a neunikne Vám žádná zajímavá akce!

Hřiště

9 zimních jamek dle počasí
aktuální info na recepci

Golfové simulátory

denně 8.00 - 22.00

Hlavní recepce

denně 7.00 - 22.00

Restaurace

denně 7.30 - 19.30

Driving range

po–pá 14.00 - 18.00
so–ne 9.00 - 17.00

Video prohlídka

Seznamte se s resortem Black Bridge

Sledujte Black Bridge
na Instagramu

Novinky z resortu
na Facebooku