Co je u nás nového?

Aktuality v resortu za poslední měsíc

Newsletter
Zavřít

Chcete pravidelné informace o dění v resortu?

14. 11. 2018

Hrajeme za zimní ceny

Od čtvrtka 14. listopadu najíždí resort na zimní režim. Co to pro vás znamená? Zahrajete si stále všech 18 jamek na letních greenech a na hřišti ve výborném stavu, ale za zvýhodněnou zimní cenu. Sezóna ještě nekonční!

11. 11. 2018

Zimní golfové kurzy pro děti

Na Black Bridge hrajeme golf za každého počasí!

Dětské tréninky pořádané Black Bridge akademií již tradičně poběží i přes zimu. Začínají od 19. listopadu a volně tak navazují na podzimní blok golfových kurzů.

Lekce většinou probíhají v hlavní klubovně na golfových simulátorech, pokud by to ale počasí dovolilo, přesuneme je ven na čerstvý vzduch.

Na výběr máte z několika různých tréninkových časů a v přihlášce si můžete vybrat i preferovaného trenéra. Přihlaste své děti do zimních kurzů co nejdříve!

3. 11. 2018

Golfové simulátory jsou v provozu

Od listopadu jsme pro vás zase spustili dva golfové simulátory značky About Golf přímo v hlavní budově naší klubovny. Zima se blíží a golf pěkně v teple můžete hrát na Čerňáku denně od 8.00 do 22.00 přes celý rok.

1. 11. 2018

Turnajový podzim: pouze na zlepšení, levnější fee

Počasí je stále solidní, hřiště ve vynikajícím stavu, a tak máte ideální šanci ještě před koncem sezóny poladit svůj golfový hendikep. Turnaje jsou vzhledem k ročnímu období vypsané pouze na zlepšení HCP a navíc za zvýhodněné podzimní green fee – 1 000 Kč pátky a víkendy, 800 Kč všední dny. Průběžně přidáváme další turnaje, sledujte turnajový kalendář!

29. 10. 2018

Prague Golf Card: 7 × 18 jamek, 5 oblíbených hřišť

Představujeme vám horkou novinku na rok 2019 – regionální golfovou kartu Prague Golf Card. Spojili jsme síly s dalšími prvotřídními hřišti v Praze a okolí a připravili jsme zajímavou nabídku pro hráče, kteří se nechtějí vázat jen na jeden golfový areál.

Karta stojí 6 290 Kč (pondělí až čtvrtek), resp. 7 590 Kč (pondělí až neděle) a čerpáte z ní sedm plných feeček na hřištích Black Bridge, Loreta Pyšely, Zbraslav, Mstětice a Beřovice. Každé hřiště navštívíte jednou a zbylá dvě feečka uplatníte podle svého výběru.

Majitelé některé z první stovky karet prodaných na recepci na Černém Mostě si navíc mohou ke kartě přikoupit členství na rok 2019 za poloviční cenu tj. za 1 500 Kč!

Prague Golf Card - regionální golfová karta

Archiv

2018 › listopad · říjen · září · srpen · červenec · červen · květen · duben · březen · únor · leden

2017 › prosinec · listopad · říjen · září · srpen · červenec · červen · květen · duben · březen · únor · leden

2016 › prosinec · listopad · říjen · září · srpen · červenec · červen · květen · duben · březen · únor · leden